Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A realtime játéktér: http://toronyfenye.atw.hu/
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A Társalgó

Go down 
+10
Estilla
Kaeron
Isy
Zeu a vad
Lachos
Sydro Citsaur Idnith
Ravion
Firefox
Naissa
Perseus
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kaeron
Újonc
Kaeron


Hozzászólások száma : 22

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptySzomb. Május 16, 2015 1:26 pm

Támogatva! Sydro for president!  Lufi Ufó  :bor:
Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Május 15, 2015 1:17 pm

Előrehozott választási kampány, propaganda és egyebek-rovat, mert miért ne, és oly' régen pötyögtem ide:

Ingyen mitmitkét minden háztartásba! Yay
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyVas. Május 03, 2015 8:36 am

Köszönjük meg mindannyian Ravion eddigi odaadó munkásságát, sajnálatosan -IRL ráérési okokból- távozott a moderátorok közül. Várunk vissza Barni, nehogy megszűnj! Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Estilla
Újonc
Estilla


Hozzászólások száma : 2

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Ünnepek   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Dec. 26, 2014 10:07 am

Remélem nem baj, ha ide is írok....

Kívánok Minden Erre Járónak

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket
és
Játékban Gazdag, Szép Új Évet!

Estilla
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptySzer. Nov. 19, 2014 8:43 am

Tulajdonképpen az akkor jelentkezők között lett végül megbeszélve, nem túl publikus okokból. Pesten voltunk igen, kár, hogy nem szóltál korábban mert akkor hívtunk volna téged is Smile De mivel a találkozó jól sikerült, vélhetően jövőre is lesz, ha szeretnél jönni szívesen látunk majd. Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Kaeron
Újonc
Kaeron


Hozzászólások száma : 22

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyKedd Nov. 18, 2014 9:56 pm

Gyerekek én most elkezdik itt mindjárt sírni! Sad Nyáron elfelejtettem írni, mondván, hogy ősszel majd úgyis meg fogjátok beszélni, hogy mi-merre, erre kiderül, hogy megbeszéltétek, csak nem olyan helyen, ahol láttam. Azért örülök, hogy ti jól éreztétek magatokat!

Ui.: Legalább Pesten voltatok végül?
Vissza az elejére Go down
Isy
Újonc
Isy


Hozzászólások száma : 21

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyHétf. Nov. 17, 2014 3:13 pm

Csatlakozom én is Razz
Én is nagyon jól éreztem magam, őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam, de nagyon nem lett igazam, baromi jó volt Very Happy Nagyon klassz volt megismerni titeket és ennyit nevetni, és nehéz lesz kivárni azt az egy évet Smile

(És nem én voltam, avagy éljen a nap mottója Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Zeu a vad
Tag
Zeu a vad


Hozzászólások száma : 74

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyVas. Nov. 16, 2014 8:13 pm

Akkor társulok én is  bounce  Nagyon élveztem ezt a napot, jó volt megismerni titeket személyesen is Smile Az út kicsit hosszú volt, de elég gyorsan elszállt, mert megfigyelhettem Perseus agykontroll képességét  pale az út végére a fél vonat ezt skandálta: All hail Perseus!  Laughing

A pizzára pedig csak annyit mondhatok, hogy nem én voltam Smile (igen, kopizom a kifogást  Twisted Evil ) Valamilyen téridő gond lehetett a kés és a tányér között, amihez én nem értek Razz

De viccet félretéve tényleg jó volt, várom hogy leteljen az év a következőig Smile
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyVas. Nov. 16, 2014 7:37 pm

Én is eképp vélekedek, remek egy nap volt és még én is hazatértem élve onnan, meglátjuk legközelebb is megúszom-e a lincselést Very Happy Köszönöm mindazoknak akik eljöttek, természetesen Zeun kívül - mert pizzával dobálja Sydro-t Very Happy - mindenkit szívesen látok majd a következőn is Very Happy Arról pedig ne is beszéljünk; sok áldozatot mutassatok be mind a pizzériákban, hogy legközelebb is ilyen zökkenőmentes és rendhagyó legyen Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Lachos
Moderátor
Lachos


Hozzászólások száma : 8

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptySzomb. Nov. 15, 2014 6:27 pm

Korábbi állításommal ellentétben pénteken még úgyéreztem elcsábulok, aztán szombaton vendégségből már elég későn értem haza és elég fáradt voltam, hogy ne induljak neki mégse a belváros felé de legközelebb számíthattok rám Smile Örülök mindenesetre, hogy összehoztátok ezt a kis talit!
Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptySzomb. Nov. 15, 2014 5:22 pm

Nohátno, akkor meg is ragadnám az alkalmat, hogy elsőként jelezzem: nagyon örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a találkozó, s hogy személyesen is megismerkedhettem A Tisztelt Törzsjátékosokkal - igazán kellemes délután volt. Yay Tojás Remélem, mindenkinek viszonylagosan démonmentesre sikerült a hazaútja, és kósza téridő-anomáliák sem köptek ki senkit a Hold túlsó oldalára, vagy valamilyen obskurus festménybe. :bor:
(Egyébként nem én voltam. Szellem )
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 15, 2014 5:56 pm

Hát nekem még azt mondtad, hogy olyan részeges vagy mint Yuki Very Happy Nem értem mi a gond Very Happy

Hát én azt mondom akkor jegeljük ezt novemberig, én a magam részéről annak örülnék igazán ha mindenki jönne aki szeretne jönni.
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Isy
Újonc
Isy


Hozzászólások száma : 21

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptySzer. Aug. 13, 2014 12:23 am

Most olvastam csak el a dolgokat, elnézést a késői reakcióért Very Happy
Egyrészt: mi az, hogy Isy nem szeret részegen utazni? XD Másrészt, én pesti vagyok, de nem vagyok egy nagy utazó, így csak Bp. bizonyos helyein igazodok el jól, ha ezen pontok valamelyikébe esne a találkozóhely, természetesen szívesen elkalauzolok mindenkit Very Happy Nekem meg bármi megfelelne, lényegtelen, hogy állatkert vagy teázó Smile Az időpont úgyszintén lényegtelen az én esetemben, bár igen, a hétvége kézenfekvőbb Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 08, 2014 10:26 am

Nekem valószínűleg valóban a november a legközelebbi.
Nem rossz ötlet elmenni valahova, bár az is kérdéses, hogy pl. egy állatkertben egy csoport (főleg velem az élen, aki megfog halni, hogy minden állatot lásson Razz) hogyan ismerkedünk Very Happy.
A Sirius amit ajánlottam, azért jó, mert közel van a Kálvin térhez, elvileg hamarosan megnyit, egyébként teázó és nem söröző és hangulatos Very Happy.
Más helyeket nem nagyon ismerek Very Happy a Nyugatitól már el-elnavigálok sok felé Pesten Smile (térképpel meg különösen Razz)

(jaj, igen, aki még nem tudná esetleg: Lya voltam XD)
Vissza az elejére Go down
Firefox
Újonc
Firefox


Hozzászólások száma : 30

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 08, 2014 10:17 am

Nekem bármikor jó, de mindenképp valamelyik hétvége, és ha már bp. lett akkor már el is mehetnénk ott valahová, mondjuk az állatkertbe nem? Jobb mint beülni egy kocsmába azt egymást bámúlni.
Valamint idegenvezetést vállalok, bár már rég jártam én is pesten:)
Vissza az elejére Go down
Zeu a vad
Tag
Zeu a vad


Hozzászólások száma : 74

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 08, 2014 10:16 am

Agyament, azt hiszem ezt bóknak veszem Very Happy köszi Fox Razz

Egyáltalán nem ellenzem a dolgot, találkozzunk Smile
Mondjuk Pesten utoljára 10 évesen jártam, szóval nem ígérem hogy a pályaudvaron túl bármit megtalálok, de megoldjuk :bor:

A mostani hónapban semmiképp, kissé szűkös a tárca így nyáron, és épp emiatt a jövő hónap is necces  pirat  A novemberi szombatban megegyezhetünk Smile
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyPént. Aug. 08, 2014 10:07 am

Semmi gond Lachos én megértem. Smile Nem kell jönnöd sehová, úgyis hozzád megyünk bárhol is vagy Very Happy Remélem van kert mert bográcsozni fogunk Very Happy:D

Na de! Én azt mondom legyen Bp. hölgyek és urak. Egyezzünk ki ebben, mindenki számára elérhetőbb legfeljebb ha jön pesti játékos is majd ő fog minket összeterelni Smile Sajnos én nem tudnám vállalni mert Pesten máig úgy boldogulok mint vak porszem a sivatagban, elvegyülök és eltűnök Very Happy

A nagy kérdések pedig; ennek fényében ki az aki mindenképpen jönne? Jelezzétek!

a másik dolog: mikor? Kinek mikor futja idejéből, költségvetéséből? Én egy szombati napra szavaznék leghamarabb ez vagy jövő hónap, de akár jövőre is attól függ mikor jönnénk a legtöbben. Smile Szóval tessenek körmölni, lássuk ki jön ki nem és mikor érne rá! Természetesen úgy számoljátok a dolgokat hogy szeretem ha meghívnak ;D *viccelt:D*

Én a magam részéről egy novemberre szavaznék, tudtommal Lyának akkor lenne jó. Többiek?
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Lachos
Moderátor
Lachos


Hozzászólások száma : 8

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 8:42 pm

Üdvözlet!

Csak félreértések elkerülése végett, mielőtt valaki azt hiszi egyszerűen nem látom a  fórumot, vagy eltávoztam vagy egyéb ilyesmi:
Élek és virulok és figyelek (Mer' szeretünk figyelni!) valamint tudok erről az egész összeesküvésről és örülök, hogy ennyien megjelennétek és jó szórakozást is kívánok nektek, én magam azonban tartózkodom. Semmi személyes, csak antiszociális dög vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 7:52 pm

Ha Budapest, akkor Sirius, és azt érdemes előre lefoglalni :3
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 6:49 pm

Véleményem szerint lehetne akár Bp. Gondolom te is Sydro és Isy is szívesebben jönnétek, tekintve hogy Isy részegen nem szeret utazni.  alien Így a magam részéről Bp.-re szavaznék mint helyszín, de ha végül oda megyünk, ha jön Pesti emberke vállalhatná a házigazda szerepét tekintve hogy máig képtelen vagyok ott jól eligazodni és valami nyugis de nem sörmentes hely kellene ahol elüthetjük az időt Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 6:03 pm

Tetszőleges sokszög esetén is megoldható a középpont kijelölése.  What a Face
Vissza az elejére Go down
Firefox
Újonc
Firefox


Hozzászólások száma : 30

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 5:52 pm

Nos én Siófok mellett lakom egy köpésnyire
Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 5:18 pm

Igény szerint ingyen és bérmentve vállalom egy Budapest-Dombóvár-Debrecen háromszög középpontjának a meghatározását kettő, három vagy több dimenzióban! Yay 
Vissza az elejére Go down
Ravion
Tag
Ravion


Hozzászólások száma : 54

A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 4:44 pm

Én is szívesen találkoznék veletek, szóval részemről nagyon is tetszik az ötlet.  I love you Yay :bor: 

Ja, és Dombóvári lakos vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 EmptyCsüt. Aug. 07, 2014 3:17 pm

Nos, hát akkor ehhez felmérés kell Very Happy
Írja be magát, akit érdekel, és írja bele honnan jönne a találkozóra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Társalgó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Társalgó
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OOC :: Társalgó-
Ugrás: