Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A realtime játéktér: http://toronyfenye.atw.hu/
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A Társalgó

Go down 
+10
Estilla
Kaeron
Isy
Zeu a vad
Lachos
Sydro Citsaur Idnith
Ravion
Firefox
Naissa
Perseus
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 3:25 pm

Kérdés #1: nem lehetne a fák között bámészkodó agancsos emlősállatok helyére démonokat pakolni? Tojás Yay

Kérdés #2: a fenti szövegdobozokban (Home, Calendar, stb.) most jobbra zár a szöveg. Középre igazítva sokkal jobban nézett ki szvsz. scratch (Jaj. Ugye ez nem számít belekötésnek, ha már egyszer megígértem, hogy? cherry )
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 3:07 pm

Na szépen sorjában hölgyeim és uraim  :bor:


Nagyon is jól tettétek, hogy a dizájnról nem csak pozitív véleményt nyilvánítottatok, szavazás és egyebek körülményesek lennének így arra jutottunk belökjük és kiderül mit szól a nép Wink Fox problémája gyanítom tényleg a képarányosdi miatt van ezt úgy hiszem meg tudjuk oldani. A többi dolog viszont... A calendart és a felső szutykerájt sajnos nem tudjuk eltüntetni :S Törekedtünk rá én személy szerint alaposan átnéztem a fórum kezelőfelületét és nyeh, nem lehet. Pedig ha az a hülyeség nem lenne ott valszín a névgond sem lenne aktuális már amit Zeu ecsetelt. De ez ellen sajnos nem tudok tenni se programozva se laikus menüzgetéssel. :S Sajnos ezzel kapcsolatban mindannyiunk számára deal with it felállás van Sad

A dizájn pedig nem végleges! Ez amolyan próbálkozás volt, valójában kicsit komolyabb áttörés van kilátásban, ugyanis a bolond admin arra jutott ameddig megteheti, hogy effélével foglalkozzon saját maga készít-rajzol dizájnt az oldalnak. Az még kiderül elvérzik-e rajta Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Zeu a vad
Tag
Zeu a vad


Hozzászólások száma : 74

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 1:54 pm

Huúúú változások és kötözködős nap! Én is akarok! Én is akarok!  Yay

Az oldalsó kép tetszik, nekem mindkét monitoron jól mutat, de a középső oszlopba azért van mit belekötni

Kövezzetek meg, de szerintem az átlátszó rész zavaró, ha olvasna az ember.

A fórum eddigi furaságai pedig megmaradtak, ennél a felső sávnál, ahol a "home", "calendar" meg ilyenek vannak. Bejelentkezéskor a név fele középre esik a kövi sorba és a Calendar még mindig ramaty, nem mintha valaha használnám  Smile

A középen felül lévő képen látható kastélynak a világon semmi köze a TF-hez, inkább van Gyűrűk Ura beütése.

Most nevezhettek elégedetlennek, de gondoltam, ha már változás van, felvetem, amit még kiszúrtam Smile Max leszavaztok  :bor:
Vissza az elejére Go down
Lidia
Tag
Lidia


Hozzászólások száma : 55

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 1:00 pm

Léleksimi, hogy tetszik nektek a dizi   Yay


Firefox írta:
Egy kis szakmai ártalmú kötözködés:D
A háttér felbontását kéne állítani, mert nekem vagy másfélszer duplikálja és nem tetszik:P

Fox! Razz Valszeg nálad van csak az a kis bibi és akkor a gépeddel. Elképzelhető , hogy a  képernyőfelbontás lehet a probléma, én több böngészővel lecsekkoltam már és mindegyiken fixen tartja a hátteret. Esetleg azt kellene megpróbálnod átállítani magadnál Smile

Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 11:19 am

No. Csakazértsem fogok ma belekötni semmibe a dizájnnal kapcsolatban. Pláne úgy, hogy tetszik. Szellem Ufotanc
Vissza az elejére Go down
Firefox
Újonc
Firefox


Hozzászólások száma : 30

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 9:22 am

Egy kis szakmai ártalmú kötözködés:D
A háttér felbontását kéne állítani, mert nekem vagy másfélszer duplikálja és nem tetszik:P
Vissza az elejére Go down
Liarie
Újonc
Liarie


Hozzászólások száma : 19

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 16, 2016 12:19 am

Hali, Fox, Zeu, holnap írok.. Tetszik a designe :3
Vissza az elejére Go down
Lidia
Tag
Lidia


Hozzászólások száma : 55

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 6:51 pm

Köszönöm Krin, de inkább én neked a fantasztikusan megkreált egyedi szövegképzésedhez  Laughing clown cat
Vissza az elejére Go down
Yeratel
Újonc
Yeratel


Hozzászólások száma : 45

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 6:47 pm

De milyen pofás Very Happy

Nyomatékosítja, hogy mim van.
Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 3:22 pm

Napi kötözködés: Krin aláírásában a "van" után felesleges a vessző. Lufi Ufó


Yay
Vissza az elejére Go down
Yeratel
Újonc
Yeratel


Hozzászólások száma : 45

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 2:54 pm

Sajnálom, de jogvédett vagyok. Neutral
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 2:50 pm

Az az aláírás... Very Happy Krin úgy merj megszűnni létezni, hogy kitalállak! Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Yeratel
Újonc
Yeratel


Hozzászólások száma : 45

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2016 1:58 pm

Gratula gratula Smile
Vissza az elejére Go down
Lidia
Tag
Lidia


Hozzászólások száma : 55

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 09, 2016 11:51 pm

Biztos siettél Lia, nem gáz, rá se ránts Smile Kösze Embarassed
Vissza az elejére Go down
Liarie
Újonc
Liarie


Hozzászólások száma : 19

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Május 09, 2016 1:22 pm

A találkozón nem tudtam tőled elbúcsúzni, Lidia, de itt utólag is szia Very Happy

És gratulálok a kinevezéshez Very Happy ^×^
Vissza az elejére Go down
Lidia
Tag
Lidia


Hozzászólások száma : 55

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2016 11:44 pm

Mint észrevehető volt én felettébb élveztem a találkozót, még könnyem is kifolyt a sok marhaságon és fuldokoltam is néha,de megmaradtam azért. pirat pirat Nagyon örülök , hogy megismertelek titeket , várom a következő alkalmat mikor ülünk össze ,egy élmény volt. albino

---------------

Hmmm.... kétlem nyolcvan kérdéses lett volna az a kérdőív, elszámoltad , az nyolcvanegy kérdés volt ami tuti csak a ráadás kedvéért az éééén szívatásomra Shocked Very Happy Ám, köszönöm a lehetőséget * Irul pirul mint Krin a napon *
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2016 10:55 pm

Very Happy nos meg kell mondjam remek volt a társaság most is és köszönöm mindenkinek aki eljött Smile Ámde Sydro tanulságai mellett egy örömteli hírrel is szolgálhatunk; köszöntsétek Lidiánkat immár harmadik moderátorunkként. Smile kitöltötte a nyolcvan kérdéses kérdőívet s átjutott a Sydro teszten is Very Happy gratula, Lidia Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzomb. Május 07, 2016 9:51 pm

No. Úgy tűnik, megint én töröm meg a csendet.  Cool  Ufotanc Lényeg a lényeg: nagyon jó volt a találkozó; örülök neki, hogy találkozhattam azokkal, akiket már ismertem, és megismerhettem azokat, akikhez még nem volt szerencsém. :bor: Remélem, belátható időn belül lesz ismétlés!

Tanulság #1: Fox veszélyessé válik, ha ribizli kerül a közelébe. Cthulhu
Tanulság #2: Ne együnk majomaggyal töltött denevért se reggelire, se ebédre, mert nem egészséges. Tojás




Lufi Ufó
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyCsüt. Május 05, 2016 11:00 pm

Ajh te Szíííídróóóóó Razz azt a lufis ufót még mindig mesterien használod Very Happy Kapsz tőlem ajándékba három újat Razz

fenykardosufo  Ufotanc  ufopislog
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyCsüt. Május 05, 2016 9:49 pm

No. Megtöröm a csöndet. Szellem Lufi Ufó
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2016 6:55 pm

Hölgyeim és uraim a Torony Fénye újfent beüzemelve! Smile Immár csakis a 

toronyfenye.atw.hu

linken nyissátok meg az oldalt, akkor jó, ha reklámsáv van felül! Semmiképpen sem a régivel! 

Akadnak kisebb-nagyobb bugok, láthattok furcsa feliratokat, ezeknek utána fogok még nézni de játszani már lehet és a lényegesebb funkciók működnek Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptySzer. Ápr. 27, 2016 5:29 pm

Ejnye, no.  Lufi Ufó A szolgáltató szolgáltasson. A végén még ő fog náluk panaszkodni (bolygókat is felzabál néha, ha nyűgös) :


A Társalgó - Page 2 21erdr7


Yay
Vissza az elejére Go down
Perseus
Matuzsálem
Perseus


Hozzászólások száma : 244

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyKedd Ápr. 26, 2016 9:33 pm

Aki próbálkozik a realtime játéktér megnyitásával remélhetően csak egy bizonyos ideig nem fogja tudni belépni, kellemetlen problémába ütköztünk a szolgáltatóval, viszont biztosítok mindenkit, minél hamarabb újra beüzemel az oldal! Addig pedig itt a fórum. Smile
Vissza az elejére Go down
http://toronyfenye.atw.hu/
Lidia
Tag
Lidia


Hozzászólások száma : 55

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 25, 2016 12:53 pm

Jelenlétemmel gyarapítom a létszámot a talin, szal ha csendesen is , de jelen leszek alien
Vissza az elejére Go down
Sydro Citsaur Idnith
Tag
Sydro Citsaur Idnith


Hozzászólások száma : 64

A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 25, 2016 12:13 pm

Hűha, árnykézcsápos tükrök és versikék; mi történt? Népszerű vagy híres lettem? cheers Szellem

Egyébként mindenki szíves türelmét kérem a Pajkos Tündérben; kicsi az esélye, hogy szerda előtt tudjak írni, elnézést kérek. Szerintem az utánam következők ugorjanak át, én meg majd firkálok legutoljára. study
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Társalgó   A Társalgó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Társalgó
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: OOC :: Társalgó-
Ugrás: